Preklady

Naša spoločnosť poskytuje odborné preklady, úradné aj neúradné, z rôznych oblastí.

Právo - preklady zmlúv, uznesení, výročných správ, podaní, rozsudkov, posudkov a iných verejných aj interných dokumentov. V oblasti práva spolupracujeme s renomovanými právnymi kanceláriami, veľkými spoločnosťami a štátnymi orgánmi.

Zbrojárstvo – Dlhoročná a bohatá prax v oblasti zbrojárstva zaručuje najvyššiu kvalitu prekladov, správne použitú odbornú slovnú zásobu a znalosť problematiky.

Energetika – Hlboké znalosti problematiky energetiky, energetickej legislatívy a súvisiacej slovnej zásoby sú garanciou kvalitného výsledného dokumentu.

Preprava – Pravidelná spolupráca s veľkými prepravnými spoločnosťami zaručuje kvalitné preklady z uvedenej oblasti.

Úradné preklady – Naša spoločnosť poskytuje úradné preklady do a z jazykov: anglický, nemecký a slovenský, možnosť expresných prekladov, v prípade potreby možnosť notárskeho overenia originálov prekladaných dokumentov v mene zákazníka vďaka výbornej spolupráci s notárskou kanceláriou, zasielanie prekladov v rámci Slovenska aj do zahraničia pre zákazníkov, ktorí nemajú možnosť osobnej návštevy.

Preklady

Preklady z a do jazykov: anglický, nemecký a slovenský, vrátane overených súdnych prekladov v uvedených jazykoch z oblastí ako právo, energetika, zbrojárstvo, doprava, zdravotníctvo a iné.

Podrobnosti

Tlmočenie

Simultánne a konzekutívne tlmočenie na najvyššej úrovni.

Podrobnosti

IT služby

Naša spoločnosť zabezpečuje SW a HW riešenia notebookov a desktopov, pozáručný servis mobilov rôznych značiek.

Podrobnosti